Fotel Toruń

Nowy

18 Przedmioty

185,37 zł

Więcej informacji

Fotel Toruń to ponadczasowy mebel w najlepszym wydaniu. Klasyczny design, wysoka funkcjonalność i solidne wykonanie oto jego charakterystyczne cechy. Posiada proste oparcie i optymalnie usytuowane podłokietniki, pozwalające na wygodne ułożenie rąk. Siedzisko wyposażone zostało w dodatkową poduszkę, która sprawia, że jest ono wyjątkowo miękkie i wygodne.

Mebel ten wykonany został z pianki wysokoelastycznej o bardzo dużej gęstości, co gwarantuje jego wysoką jakość i długotrwałe użytkowanie. Konstrukcja z litego drewna bukowego zapewnia stabilność i trwałość. Jednym słowem jest to fotel, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Będzie on doskonałym uzupełnieniem wystroju salonu, sprawdzi się w biurze, na sali konferencyjnej czy restauracyjnej, w kawiarni czy poczekalni. Jego uniwersalność czyni z niego idealnego kandydata do każdego wnętrza.

Mebel może nieznacznie różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu.

Każdy z foteli jest dostępny w tkaninie Sawana, której producentem jest firma Davis.
Jest to bardzo odporna na ścieranie (100 000 cykli według testu Martindale’a) i rozrywanie tkanina typu worek/len, wzmocniona od dołu śliskim podkładem tkaninowym. Odznacza się wysoką odpornością na mechacenie i pilling – 4-5 stopień. Drobny splot dwóch nitek daje efekt końcowy widoczny na zdjęciach.

15 Inne produkty w tej kategorii