Jak złożyć zamówienie?

To proste! Wystarczy napisać do nas maila z zamówieniem lub zakupić meble na stronie www.domartstyl.pl wpisując swoje dane, kontaktowe, specyfikacje produkty, sposobie dostawy i płatności a my zajmiemy się resztą! W specyfikacji proszę podać kolor nóżek i materiał jaki Państwa interesuje.
W momencie przyjęcia zamówienia otrzymają państwa potwierdzenie wraz ze wszystkimi informacjami potrzebnymi do sfinalizowania transakcji.

Czas realizacji.

Nasze meble są robione indywidualnie pod zamówienie dlatego czas realizacji na standardowe meble wynosi 21 dni roboczych a na meble niestandardowe do 28 dni roboczych. Dodatkowo dostępna jest usługa express gdzie meble standardowe robimy tylko w 5 dni roboczych!

Zwroty, reklamacje i gwarancja.

Na nasze meble gwarancja wynosi 2 lata. Zwrotów bez podania przyczyny można składać do 14 dni.
Uwaga! Meble które są robione na indywidualne zamówienie nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy na podstawie art.38 pkt 3 ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta. Więcej informacji w regulaminie.

Sposoby dostawy.

Głównym sposobem dostawy jest firma kurierska Pocztex, możliwy jest też odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie, odbiór przez zewnętrznego kuriera jak i naszym transportem.

Informacje dotyczące dostosowania mebla do swoich potrzeb

Wybarwienie drewna

Naszym standardowym wybarwieniem drewna jest "buk lakier". Istnieje możliwość wyboru innego wybarwienia na indywidualne zamówienie.
W wypadku wyboru kolorów dostępnych na indywidualne zamówienie nie przysługuje prawo 
odstąpienia od umowy na podstawie art.38 pkt 3 ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta.

Materiały obiciowe

Wykorzystujemy materiały obiciowe z wielu hurtowni. Jest bardzo duży wybór materiałów od ekoskór przez tkaniny materiałowe/pluszowe aż po skóry naturalne i ze specjalnymi atestami na ścieralność, trudnopalność i powłokami hydrofobowymi. Naszym standardowym kolorem tkanin jest kolor biały.
Istnieje możliwość wyboru innego wybarwienia na indywidualne zamówienie.
W wypadku wyboru kolorów dostępnych na indywidualne zamówienie nie przysługuje prawo 
odstąpienia od umowy na podstawie art.38 pkt 3 ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta.

Dodatki

W ofercie posiadamy również dodatki które można łączyć z wieloma naszymi meblami, dzięki temu możemy stworzyć własny,
niepowtarzalny mebel i skomponować do swoich potrzeb.